Ramaco: Ramen en deuren in uw favoriete bouwstijl, kies voor aluminium, pvc of hout

Offerte aanvragen

Ons team

De uitstekende service die u van Ramaco verwacht, zouden we natuurlijk niet kunnen bieden zonder ons uitmuntende team.

We staan met ons allen dag in dag uit voor u klaar en delen graag onze vakkennis en ervaring.

Frans Huysman

Gedelegeerd bestuurder
Tel: 09 376 90 90

Nick Gasnier

Bestuurder / Verkoop
Mail: nick.gasnier@ramaco.be
Tel: 0477 34 16 14

Olivier Bouckaert

Bestuurder / Studiedienst & productie
Mail: olivier.bouckaert@ramaco.be
Tel: 0499 05 11 08

Pieter Pyckavet

Verkoop & advies particulier
Mail: pieter.pyckavet@ramaco.be
Tel: 0473 88 34 02

Kenneth Linthout

Verkoop & advies particulier
Mail: kenneth.linthout@ramaco.be
Tel: 0494 37 76 31

Wendy De Wispelaere

Calculatiedienst
Mail: wendy.de.wispelaere@ramaco.be
Tel: 09 376 90 90

Davy Van Ootegem

Calculatiedienst
Mail: davy.van.ootegem@ramaco.be
Tel: 09 3760 90 90

Melissa Kiran

Calculatiedienst
Mail: melissa.kiran@ramaco.be
Tel: 09 376 90 90

Kimberley Guillaume

Projectleidster
(klanten Huysman bouw)
Mail: kimberley.guillaume@ramaco.be
Tel: 09 376 90 90

Wim Wulgaert

Projectleider
Mail: wim.wulgaert@ramaco.be
Tel: 0498 90 24 32

Tom Baeyens

Projectleider
Mail: tom.baeyens@ramaco.be
Tel: 0498 90 57 71

Nathan Crevits

Projectleider
Mail: nathan.crevits@ramaco.be
Tel: 0492 15 29 96

Joeri Van den Bulke

Projectleider
Mail: joeri.van.den.bulke@ramaco.be
Tel: 0473 50 11 83

Siel De Laere

Projectleider
Mail: siel.de.laere@ramaco.be
Tel: 0492 14 12 86

Lucia Storme

Boekhouding
Mail: lucia.storme@ramaco.be
Tel: 09 376 90 90

Uw Ramaco-adviseur staat voor u klaar!

Twijfelt u over de materiaalkeuze?
Kom dan zelf het verschil zien, voelen en beleven in onze toonzaal in Eeklo.

Doe uw voordeel met het advies van onze ervaren adviseurs.



Help mij kiezen

Bezoek onze toonzaal

400 m² met 60 modellen in ramen en deuren

Beleef zelf het verschil

Nieuws

7-14 Oktober
Breng ons een bezoek op de
BIS beurs in Gent EXPO Hal 1 - stand 1530
----
01-05-2018
blijf op de hoogte via onze
facebookpagina.

Ramaco NV
Raverschootstraat 159
9900 Eeklo

Tel. +32 (0) 9 376 90 90
Fax. +32 (0) 9 376 90 91


Contactformulier








Partners

Legal disclaimer | Terms of use | © 2020 Ramaco N.V. | BE 0413.973.234 | Webdesign by Ozalith.be