Ramaco: Ramen en deuren in uw favoriete bouwstijl, kies voor aluminium, pvc of hout

Offerte aanvragen

Ons team

De uitstekende service die u van Ramaco verwacht, zouden we natuurlijk niet kunnen bieden zonder ons uitmuntende team.

We staan met ons allen dag in dag uit voor u klaar en delen graag onze vakkennis en ervaring.

Frans Huysman

Bedrijfsleider
Tel: 09 376 90 90

Nick Gasnier

Bestuurder / Sales
Mail: nick.gasnier@ramaco.be
Tel: 0477 34 16 14

Olivier Bouckaert

Bestuurder / Verantwoordelijke studiedienst & productie
Mail: olivier.bouckaert@ramaco.be
Tel: 0499 05 11 08

Wendy De Wispelaere

Verkoop particulier
Mail: wendy.de.wispelaere@ramaco.be
Tel: 0479 62 18 69

Pieter Pyckavet

Verkoop particulier
Mail: pieter.pyckavet@ramaco.be
Tel: 0473 88 34 02

Davy Van Ootegem

Verkoop particulier
Mail: davy.van.ootegem@ramaco.be
Tel: 0493 89 88 93

Kimberley Guillaume

Projectleidster
(klanten Huysman bouw)
Mail: kimberley.guillaume@ramaco.be
Tel: 0468 23 68 91

Wim Wulgaert

Projectleider
Mail: wim.wulgaert@ramaco.be
Tel: 0498 90 24 32

Tom Baeyens

Projectleider
Mail: tom.baeyens@ramaco.be
Tel: 0498 90 57 71

Michiel Leloup

Projectleider
Mail: michiel.leloup@ramaco.be
Tel: 0494 92 45 61

Joeri Van den Bulke

Projectleider
Mail: joeri.van.den.bulke@ramaco.be
Tel: 0473 50 11 83

Melissa Kiran

Calculatiedienst
Mail: melissa.kiran@ramaco.be
Tel: 09 376 90 90

Lucia Storme

Boekhouding
Mail: lucia.storme@ramaco.be
Tel: 09 376 90 90

Uw Ramaco-adviseur staat voor u klaar!

Twijfelt u over de materiaalkeuze?
Kom dan zelf het verschil zien, voelen en beleven in onze toonzaal in Eeklo.

Doe uw voordeel met het advies van onze ervaren adviseurs.



Help mij kiezen

Bezoek onze toonzaal

400 m² met 60 modellen in ramen en deuren

Beleef zelf het verschil

Nieuws

09-05-2018
Onze kantoren zijn gesloten op
10/5 - 11/5 - 21/5.
----
01-05-2018
blijf op de hoogte via onze
facebookpagina.

Ramaco NV
Raverschootstraat 159
9900 Eeklo

Tel. +32 (0) 9 376 90 90
Fax. +32 (0) 9 376 90 91


Contactformulier








Partners

Legal disclaimer | Terms of use | © 2018 Ramaco N.V. | BE 0413.973.234 | Webdesign by Ozalith.be