Ramaco: Ramen en deuren in uw favoriete bouwstijl, kies voor aluminium, pvc of hout

Offerte aanvragen

Ons team

De uitstekende service die u van Ramaco verwacht, zouden we natuurlijk niet kunnen bieden zonder ons uitmuntende team.

We staan met ons allen dag in dag uit voor u klaar en delen graag onze vakkennis en ervaring.

Frans Huysman

Bedrijfsleider
Tel: 09 376 90 90

Nick Gasnier

Sales manager / Directie
Mail: nick.gasnier@ramaco.be
Tel: 0477 34 16 14

Olivier Bouckaert

Verantwoordelijke studiedienst & productie/directie
Mail: olivier.bouckaert@ramaco.be
Tel: 0499 05 11 08

Wendy De Wispelaere

Verkoop particulier
Mail: wendy.de.wispelaere@ramaco.be
Tel: 0479 62 18 69

Pieter Pyckavet

Verkoop particulier
Mail: pieter.pyckavet@ramaco.be
Tel: 0473 88 34 02

Kimberley Guillaume

Projectleidster
(klanten Huysman bouw)
Mail: kimberley.guillaume@ramaco.be
Tel: 0468 23 68 91

Wim Wulgaert

Projectleider
Mail: wim.wulgaert@ramaco.be
Tel: 0498 90 24 32

Tom Baeyens

Projectleider
Mail: tom.baeyens@ramaco.be
Tel: 0498 90 57 71

Didier Jacobs

Calculatiedienst

Melissa Kiran

Calculatiedienst
Mail: melissa.kiran@ramaco.be
Tel: 09 376 90 90

Lucia Storme

Boekhouding
Mail: lucia.storme@ramaco.be
Tel: 09 376 90 90

Uw Ramaco-adviseur staat voor u klaar!

Twijfelt u over de materiaalkeuze?
Kom dan zelf het verschil zien, voelen en beleven in onze toonzaal in Eeklo.

Doe uw voordeel met het advies van onze ervaren adviseurs.



Help mij kiezen

Bezoek onze toonzaal

400 m² met 60 modellen in ramen en deuren

Beleef zelf het verschil

Nieuws

17-09-2016
Hij is er! Onze gloednieuwe
website.
----
15-08-2016
Onze kantoren zijn gesloten
vanaf 16/07/2016 t.e.m. 8/08/2016.
----
10-08-2016
blijf op de hoogte via onze
facebookpagina.

Ramaco NV
Raverschootstraat 159
9900 Eeklo

Tel. +32 (0) 9 376 90 90
Fax. +32 (0) 9 376 90 91


Contactformulier








Partners

Legal disclaimer | Terms of use | © 2017 Ramaco N.V. | BE 0413.973.234 | Webdesign by Ozalith.be